UPRKOS SVIM POLITIČKIM PRITISCIMA! PARTIZAN pobedio Zvezdu na Markani ubedljivo!

Podeli vest sa drugima!
  • 183
    Shares

Fudbaleri Partizana savladali su Crvenu zvezdu sa 3:1 (1:0) na „Rajku Mitiću“ i izjednačili se sa najvećim rivalom na startu plej-ofa za titulu!

Junak trećeg ovosezonskog derbija bio je Brazilac Leonardo, koji je sa dva gola srušio crveno-bele i vratio u potpunosti svoj tim u borbi za tron.

Leonardo je doneo vođstvo Partizanu sjajnim golom iz slobodnog udarca u 21. minutu, ali se Zvezda vraća u egal na samom stertu drugog poluvremena preko Ričmonda Boaćija.

Meč je prelomio korner Partizana 22 minuta pre kraja, Manojlović je bio nesiguran na petercu, što koristi Leandro Tavamba i svojim prvim golom u derbijima vraća prednost gostima.

Taj gol je uništio samopouzdanje crveno-belima, što crno-beli koriste i deset minuta pre kraja stavljaju tačku na meč. Đuričković je sjajno kombinovao sa Brazilcem koji postiže drugi gol nameču i postaje apsolutni junak „juga“.