ŠPANSKI MEDIJI: Jović igra jako loše u Real Madridu

Podeli vest sa drugima!

Luka Jović je upisao prve minute u dresu Reala, ali će se naš mladi napadač truditi da što pre zaboravi svoj debi. “Kraljevići” su na Internacionalnom Kupu šampiona izgubili od Bajerna iz Minhena – 3:1.

Jović je šansu da zaigra dobio u drugom poluvremenu. U 46. minutu zamenio je Karima Benzemu ali nije uspeo ostvari zapaženi učinak.

Toliso, Levandovski i Gnabr postigli su golove za Bavarce, dok je jedini pogodak za Real postigao Rodrigo.

Pored Jovića na ovom meču debitovao je Azar, kao i Mendi, ali jedan igrač završio je svoju karijeru u Madridu.

– Garet Bejl nije igrao jer se sprema transfer. Ne znam da li sutra ili za dva dana, ali ovo je odluka kluba i igrača. Što pre ode to bolje – rekao je trener Zinedin Zidan.

Jović je konačno na terenu, ovoga puta nosio je dres sa brojem osam i sigurno je da će mu biti potrebno vremena da se navikne na novim tim i sistem igre.

Španski sportski listovi nisu nimalo oduševljeni nastupom Srbina.