MUK NA JNA! Partizan pobedio Zvezdu 2:0

Podeli vest sa drugima!

U napetom meču Partizan je pobedio Crvenu Zvezdu sa 2:0. Oviom pobedom Zvezda je dodatno razočarala navijače nakon poraza u Ligi Šampiona. Prenosimo zadnji deo utakmice koji je ujedno bio i najzanimljiviji.

TOK MEČA:

90+3. minut – 2:0 – TOŠIĆ! Brežančić je šutirao ili centrirao, svejedno, Tošić je između Zvezdinih defanzivaca uklizao i sa peterca poslao loptu u mrežu.

90+1. minut – CRVENI KARTON! Vulić je dobio drugi žuti karton!

90. minut – Poslednja izmena kod domaćina – Brežančić umesto Stevanovića.

89. minut – Šansa za crveno-bele! Posle prekida Pavkov je spustio loptu glavom do Marina, koji je prevario dvojicu igrača Partizana, a onda poslao loptu preko gola.

85. minut – Izmena u Zvezdi – Simić umesto Degeneka.

84. minut – Žute kartone su dobili Borjan i Suma. Fudbaler Partizana je otišao da gol slavi ispod Severa, pa je došlo do opšteg koškanja, a sudija je Jovanović je kaznio golmana Zvezde i jedinog strelca na meču.

83. minut – 1:0 – SUMA! GOLČINA! Sa 18 metara zario je loptu u rašlje Borjanovog gola! Asano je uzeo loptu Milunoviću, ona je došla do Sume koji je onda načinio majstoriju.