LOŠA IGRA SRBIJE! Švajcarska pobedila 2:1

Podeli vest sa drugima!
  • 757
    Shares

Reprezentacija Srbije igra sa Švajcarskom u Kalinjingradu utakmicu drugog kola Grupe E na Svetskom prvenstvu.

USKORO OPŠIRNIJE

TOK MEČA:

90. minut – GOOOLLL – 2:1 ZA ŠVAJCARSKU – ŠAĆIRI! Istrčao je kontru, izašao sam pred Stojkovića i matirao ga.

87. minut – “Požuteo” je i Mitrović.

84. minut – Sudije nisu dosudile ofsajd Gavranovića, koji se našao u šansi, ali je Stojković bio uspešniji.

82. minut – Embolo je tukao iz daljine, Stojković imao problema, ali uspeo da je ukroti.

81. minut – Izmena: Radonjić umesto Milivojevića! To znači da je Krstajić sve karte bacio na napad!

ZVANIČNO: 33.167 gledalaca.

74. minut – Gavranović je bio u šansi i pogodio spoljnji deo mreže… Tek tada je pomoćni sudija signalizirao očigledan ofsajd.

73. minut – Džemaili ustupa mesto na terenu Embolu.

70. minut – Švajcarcima odgovara remi… Pokušavaju da umrtve ritam utakmice.

68. minut – ŠANSA za SRBIJU! Dobar napad Srbije, Kolarov je loptu ubacio pred gol, lopta je prošla ceo kazneni prostor, a Mitrović je bio “kratak” da je ubaci u mrežu.

66. minut – BRIH NIJE DOSUDIO PENAL ZA SRBIJU! Dvojica Švajcaraca su držala Mitrovića, a kada su sva trojica pala na zemlju pred Zomerovim golom, nemački sudija je pokazao faul u napadu?!

64. minut – Prva izmena u reprezentaciji Srbije – Ljajić umesto Kostića. Sada je na terenu prva postava iz meča sa Kostarikom.

64. minut – “Orlovi” su sada besni na Briha zbog poslednjih nekoliko odluka.

58. minut – STATIVA! Šaćiri se na desnom krilu izborio za poziciju, a onda sa ivice šesnaesterca gađao surotni ugao Stojkovićevog gola i – pogodio stativu.