BOAĆI: Pobedili smo Rad sada ćemo i Liverpul

Podeli vest sa drugima!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu ekipu Rada rezultatom 3:1 (2:0) u okviru 12. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Zvezde uspeli su da pobede u poslednjoj utakmici pred gostovanje ekipi Liverpula u okviru trećeg kola Lige šampiona.

Liverpul je danas savladao ekipu Hadersfilda u okviru domaćeg šampionata, strelac jedinog gola na ovom susretu bio je Mohamed Salah.

Zvezda se u početku meča mučila sa odbranom Rada, ali je onda Boaći glavom probio sjajnu odbranu gostiju. Nekoliko minuta kasnije, na isteku prvog dela igre, Gobeljić je udvostručio prednost domaćina.

Zvezda je u istom ritmu nastavila i u drugom delu igre, a onda je Boaći u 57. minutu overio pobedu domaćina.

Bivši igrač Partizana Nenad Marinković postigao je utešni gol za ekipu Rada u 78. minutu, ali to je bilo sve od gostiju na ovom meču.

Zvezda je posle ovog kola i dalje lider na tabeli sa sedam bodova više od drugoplasiranog Radničkog iz Niša.

Drugi na tabeli je Radnički, koji je rezultatom 2:0 pobedio Zemun u Nišu.

Golove je dao Siniša Babić u 28. i 42. minutu.

Proleter je u Novom Sadu sa 1:0 pobedio Mačvu, dok su Napredak i Radnik iz Surdulice u Kruševcu igrali 1:1.

Voždovac i Mladost iz Lučana su prethodno u Beogradu igrali nerešeno 1:1.

Boaći je nakon utakmice izjavio da je sada na redu Liverpul i da se spreme dobro!