ZBOGOM ŠAĆIRI I DRUŠTVO! Švedska ide dalje

Podeli vest sa drugima!
  • 815
    Shares

Reprezentacija Švedske pobedila je Švajcarsku 1:0 (0:0) na stadionu „Krestovski“ u Sant Peterburgu i plasirala se u četvrtfinale Svetskog prvenstva.

TOK MEČA:

KRAJ – 1:0!

90+5. minut – Skomina je promenio odluku! Nema penala! Dosudio je slobodan udarac na ivici šesnaesterca. Crveni karton Langu ostaje…

90+4. minut – Skomina konsultuje VAR.

90+3. minut – PENAL za ŠVEDSKU! Olson je izašao sam pred Zomera, Lang ga je srušio s leđa, a Skomina pokazao na belu tačku. Lang je dobio crveni karton.

90+1. minut – ŠANSA za ŠVAJCARSKU! Seferović je šutirao glavom, Olsen odbranio.

82. minut – Dvostruka izmena kod Švedske – izašli su Forsberg i Lustig, a ušli Martin Olson i Kraft.

80. minut – Šansa za Švajcarsku. Embolo je probao glavom, a Forsberg sa gol-linije izbacio loptu.

73. minut – Dvostruka izmena u Švajcarskoj: Embolo – Cuber, Seferović – Džemaili.

69. minut – Snažni udarci Ekdala na jednoj i Rodrigeza na drugoj strani – bez rezultata.

68. minut – Drugi žuti karton za Švajcarce, dobio ga je Džaka.

66. minut – GOOOLLL – 1:0 za ŠVEDSKU! FORSBERG! Tukao je sa 18 metara, lopta je pogodila Akanđija, promenila pravac i prevarila golmana Zomera.