SENZACIJA! Nemačka ispala sa Mundijala!

Podeli vest sa drugima!
  • 883
    Shares

Aktuelni šampioni sveta, fudbaleri Nemačke, završili su takmičenje u grupnoj fazi takmičenja na Svetskom prvenstvu u Rusiji.

Nemci su u odlučujućem meču za plasman u osminu finala doživeli katastrofu! Poraženi su od otpisane Južne Koreje rezultatom 2:0!

TOK MEČEVA:

92. minut – Južna Koreja – Nemačka – GOOOOOL! Južna Koreja vodi 1:0 protiv svetskog šampiona! Nemačka je na kolenima!

90. minut – Južna Koreja – Nemačka – Kakva drama u Kazanju!

87. minut – Južna Koreja – Nemačka – Kakva šansa za Nemčku! Humel je propustio neverovatnu priliku da odvede svoj tim u osminu finala!

78. minut – Južna Koreja – Nemačka – Nemci sve karte bacili na napad!

74. MINUT – Meksiko – Švedska – GOOOOL! Autogol Alvareza! Švedska vodi 3:0! Kakav raspad Meksika!

70. minut – Meksiko – Švedska – Šutirao je glavom Havijer Ernandes. Međutim, njegov pokušaj završio je iznad prečke.

65. minut – Meksiko – Švedska – Sada je Meksiko preuzeo incijitivu na meču! Eventualni gol Nemačke bi značio da Meksikanci završavaju takmičenje u grupnoj fazi.

61. minut – Meksiko – Švedska – GOOOOOL! Švedska vodi 2:0! Strelac je Grankvist sa bele tačke!