BRAVO! Nejmar lažirao faul, Mažić ga iskulirao!

Podeli vest sa drugima!
  • 236
    Shares

Reprezentacije Brazila i Belgije igraju derbi meč četvrtfinala Svetskog prvenstva u Rusiji.

Nejmar je čak tri puta padao u protivnikovom šesnaestercu a glavni sudija Milorad Mažić ga je kulirao. Korišten je i VAR sistem nekoliko put ali penala nije bilo.

TOK MEČA:

46. minut – Počelo je drugo poluvreme. Tite je napravio izmenu – Vilijana je zamenio Firmino.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA – BELGIJA VODI 2:0!

45. minut – Nejmar je pao u kaznenom prostoru Belgije, ali Mažić nije naseo.

42. minut – Kakav potez Kompanija! Posle kornera Šadlija, Kompani je sa prve stative probao petom, ali je golman Brazila bio na mestu.

41. minut – Dobar šut De Brujnea iz slobodnog udarca, Alison Beker izbacuje loptu u korner.

37. minut – Još jedan odličan šut Kutinja i još jedna maestralna intervencija Kurtoe.

35. minut – Brazilci su samo jednom u istoriji svetskih prvenstvava uspeli da nakoknade 0:2. Bilo je to davne 1938, kada su pobedili Švedsku 4:2.

31. minut – BRAZIL – BELGIJA 0:2 – DE BRUJNE! Lukaku je dugo vukao kontru, onda proigrao De Brujnea, koji je video otvoren prostor i sa 17, 18 metara precizno naciljao mrežu.